Hledáme nové zpravodaje

Pro server www.onlajny.com HLEDÁME NOVÉ SPOLUPRACOVNÍKY, kteří by se podíleli na tvorbě našeho webu. 

V současné době hledáme především redaktory, kteří by si rádi vyzkoušeli pozici sportovního redaktora píšícího z domova textové online reportáže z předních fotbalových či hokejových lig, tenisových turnajů ATP a WTA, ale i sportů jako florbal, házená, volejbal či basketbal. Práce je vhodná především pro studenty středních a vysokých škol, kteří ovládají na potřebné úrovni český jazyk. Finanční odměna je samozřejmostí. 

Pro psaní těchto přenosů není nutná osobní účast na stadionech. Píšou se s využitím TV přenosů či internetových streamů z pohodlí domova.

Zároveň stále hledáme i redaktory pro psaní online reportáží přímo ze stadionů a hal po České republice. Seznam volných klubů naleznete níže.

Pokud máte zájem s naším serverem spolupracovat, neváhejte se ozvat na e-mail info@onlajny.com. Nezapomeňte napsat své jméno, kontaktní údaje a také informaci o tom, o jaký typ on-line reportáží (z domova/ze stadionů) a o jaké konkrétní sporty máte zájem.

AKTUÁLNÍ NABÍDKA VOLNÝCH POZIC

Pozn.: Nutná osobní účast na stadionech

FOTBAL:
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA - Příbram + pražské kluby (Dukla, Sparta B, Žižkov), Prostějov

HOKEJ:
Chance liga - Poruba
2. liga - Příbram, Cheb, Bílina, Letňany, Hronov, Jablonec, Vyškov

HÁZENÁ:
Extraliga: Maloměřice Brno, KP Brno, Jičín, Frýdek-Místek, Kopřivnice, Karviná, Dukla, Zubří, Hranice
Interliga: Kynžvart, Hodonín, Poruba, Olomouc

KONTAKT

Pro další informace nás kontaktujte na emailové adrese info@onlajny.com. Nezapomeňte napsat své jméno, kontaktní údaje a také informaci o tom, o jaké on-line reportáže máte zájem.

thejrc.org